Aden Nakliyat Evden Eve Nakliyat

Aden Nakliyat Evden Eve Nakliyat

Aden Nakliyat evden eve nakliyat hizmetinde nakliye firmamız Aden Nakliyat olarak hizmet vermekteyiz.İstanbul avrupa – anadolu bölgesi dahil şehirler arası ve şehir içi Türkiye’nin 81 ilinde eşya taşımacılığı hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Nakliye firmamıza hemen ulaşmak için 0541 247 32 87 numarasından arama sağlayabilir. web sitemiz üzerinde aşağıda bulunan arama butonlarına tıklayabilirsiniz.

Aden Nakliyat Evden Eve Nakliyat

Aktekinler hafriyat olarak nakliye hizmetinizde Aden Nakliyat taşımacılık şirketini müşterilerimize önermekteyiz.

Devamını Oku
beylikdüzü-kiralık-manitou

Beylikdüzü Kiralık Manitou Telehandler

Beylikdüzü Kiralık Manitou Telehandler hizmetini Aktekinler Hafriyat olarak gerçekleştirmekteyiz.

Manitou İş Makinası Kiraladığımız da bir çok avantaja sahip oluruz .

Beylikdüzü Kiralık Manitou Telehandler

Bunlar ;

 • Forklift, vinç, kepçe ve sepetli platform makinaları’nın işini “Teleskopik Yükleyici” sayesinde tek makinaya ücret verilerek yaptırılabilir.
 • Arazi şartları ne olursa olsun, 4×4 arazi sürüşü sayesinde her koşulda işinizi yapar.
 • İşinizi hızlandırır.
 • İşinizi kolaylaştırır.
 • Çalışan maliyetinizi düşürür.
 • Dar alanlarda yüksek manevra kabiliyeti.
 • İnşaat, sanayi, tarım alanlarında kullanım seçenekleri ve daha bir çok kiralama nedenleri.
 • Tonaj olarak 4 tonam kadar kaldırma kapasitesi ile tasınacak malzemeler için büyük kolaylık saglar.
 • Makinalarımız çeşitlerine göre 1 metre yükseklikten 30 metre yüksekliğe kadar taşıma, aktarma, istifleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilmektedir.

Manitou ve Telehandler iş makinaları ile Palet yükleme, indirme ve bindirme işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İnşaat ve Hafriyat işlerinizde inşaatlarınızda istediğiniz kata malzeme bırakabilir veya indirebilirsiniz. Kum, Çakıl, Mıcır gibi malzemeleri makinalarımızda bulunan kepçe aparatı ile istediğiniz yüksekliğe çıkarabilirsiniz. Bu yöntem size zaman açısından büyük kolaylık sağlayabileceği gibi maliyet açısından da tasarruf ettirecektir.

Kiremit tugla gibi büyük malzemelerinizi personel iş gücü ile taşıdığınızda büyük zaman kaybına ugrar ve maliyet olarak yüksek kayıplara sebep olursunuz . İnşaat işlerinizde Manitou satın almak da gereksiz bir maliyete sebep olacaktır.

Tüm şirketler bu sebeplerden ötürü iş makinası kiralama firmalarından bu ekipmakn ve araçları temin etmektedir.

#Beylikdüzü Kiralık Manitou Telehandler
#beylikdüzükiralıkmanitou #telehandlerkiralama #manitoufiyatları #manitouişmakinası

Manitou İş Makinalarımız

Firmamız Yüksek alanlarınız da size yardımcı olacak iş makinalarımız;

Kiralık Manitou, Forklift, Vinç, Makaslı Platform, Eklemli Platform, Teleskopik bom iş makinası, Telehandler, Yükleyici Manitou ve Teleskopik Bom iş makinası gibi araçlardır.

İş makinası araçlarımızla Saatlik, Günlük, Haftalık, Aylık olarak kiralama yapabilirsiniz.

Manitou Fiyatları

Manitou İş makinalarımızı Operatörlü ve Operatörsüz seçenekler ile kiralayabilirsiniz.

Deneyimli Operatör kadromuz ile işlerinizi hiçbir zorluk çekmeden kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Fiyat Listemize ulasmak için 7 gün 24 saat bizi arayabilir ve ücretsiz keşif imkanından yaralanabilirsiniz.

Uygun fiyat Seçenekleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.atfhafriyat.com

Beylikdüzü Kiralık Manitou Telehandler ve Beylikdüzü bölgesinde hizmet verdiğimiz diğer iş makinaları için tıklayabilirsiniz.

Devamını Oku
Büyükçekmece Kiralık Kepçe

Büyükçekmece Kiralık Kepçe – Jcb – Kato – Ekskavatör

Büyükçekmece kiralık kepçe Büyükçekmece Kiralık Kepçe konularında Aktekinler Hafriyat olarak kepçe, jcb, kato, ekskavatör, hafriyat kamyonu gibi araçları değerlendirmekteyiz. Büyükçekmece iş makinesi kiralama servisimiz ile yıkım, döküm, kazma, yükleme, indirme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra hafriyat malzemesi, ocak malzemesi ve bahçe ve peyzaj malzemeleri teminatı yapmaktayız.

Büyükçekmece kiralık kepçe alanında Cat, Jcb, Hidromek, Volvo, New Hollan gibi teknolojik açıdan üst sınıf araçlar ile çalışmaktayız. dBüyükçekmece kiralık Jcb araçlarımız güçlerine göre 1CX, 2CX, 3CX, 4CX, 5CX gibi değerlerle sınıflandırılmaktadır.

Aktekinler Hafriyat olarak işlerinizin gereken en kısa sürede ve en güvenli şekilde yapılması için profesyonel destek sağlamaktayız. Bölgede deneyim sahibi uzman operatör çalışanlarımız ile her türlü çalışma işlemi ve görevi yerine getirmekteyiz. Bunun yanı sıra talebinize göre operatör harici kiralama seçeneğimiz bulunmaktadır.

Büyükçekmece kiralık iş makinesi hizmetlerinde

Araçlarımızı talebinize göre kısa süreli ve uzun süreli kiralayabilirsiniz. Haftalık, aylık, yıllık kiralamalar için uygun fiyat seçeneklerimiz bulunuyor.

Zaman içerisinde kepçe kiralamaya ek olarak Büyükçekmece’ de komple götürü işlerinizi de yapmaktayız. Her türlü işinize uygun büyük – küçük tüm iş makinelerini temin etme ve envanterimize katma imkanımız vardır.

Geniş alanlarda çalışmak için kullanılan araçlarımıza ek olarak küçük bölgelerde ve bina içlerinde çalışma imkanımızda vardır. Büyükçekmece kiralık mini kepçe seçeneğimiz ile dar alanlarda profesyonelce çalışalım.


Büyükçekmece Kiralık Kepçe Seçenekleri

Büyükçekmece iş makinesi kiralama işlerinde jcb, cat, hidromek, volvo marka makinelerimiz bulunmaktadır. Bu araçların çalışma gücü ve sistem değerleri 1CX, 2CX, 3CX, 4CX, 5CX arasında değişmektedir. Yapılacak işlem, çalışma alanı gibi değerlendirmelerden sonra sizin için en doğru araç belirlenmektedir. Kırıcı, kazıcı ve yükleyici iş makinelerimiz arasında aşağıdaki araçlar bulunmaktadır.

 • Jcb
 • Minikepçe
 • Bobcat
 • Ekskavatör

Kırıcı, kazıcı ve yükleyici iş makinelerimizin yanı sıra her türlü tonaj ve yük taşıyıcı hafriyat kamyonlarımız mevcuttur.

Bölgemizdeki diğer şirketler ve kurumlara istinaden Yakuplu kiralık jcb işinde teknoloji ve sistem bakımından en donanımlı araçlara sahibiz. Bu özelliğimiz çalışmalarımızda yakalanan başarının bir diğer niteliğidir.Devamını Oku
Gürpınar Kiralık Kepçe

Beylikdüzü Gürpınar Kiralık Kepçe Firmaları ve Fiyatları

Beylikdüzü Gürpınar Kiralık Kepçe Firmaları ve Fiyatları dogrultusunda isteklerinize yönelik kepçe, mini kepçe, bobcat, hafriyat kamyonları ve çeşitli iş makinalarımız ile Aktekinler Hafriyat olarak sizlere çözüm sunuyoruz.

Gürpınar iş makinesi ve kepçe kiralama konusunda hafriyat, yıkım, döküm, kazım, malzeme taşıma, yükleme, palet indirme, bindirme, kar küreme, yük taşıma, gibi işlemleri yapıyoruz. Aynı zamanda ihtiyacınız olan Bahçe toprağı, kum, çakıl, stabilize, inşaat malzemesi ,ocak malzemesi ve benzeri ürünlerin teminini saglamaktayız.

Gürpınar kiralık kepçe ve hafriyat firması olarak; Kırıcı, kazıcı ve yükleyici iş makinelerimiz arasında aşağıdaki araçlar bulunmaktadır.

 • Kepçe
 • Ekskavatör
 • Damperli Kamyon
 • Dozer
 • Forklift
 • Mini Kepçe ve Ekskavatörler ve Katolar
 • İş makinaları
 • Manitou
 • Lowbet
 • Bobcat iş makinalarını hizmetinize sunmaktayız.

Bu iş makinaları arasından işinizin niteligine , süresine ve büyüklüğüne uygun olarak ;

 • Operatörlü – Operatörsüz
 • Saatlik, Günlük, Haftalık, Aylık
 • 1cx, 2cx, 3cx, 4cx, 5cx
 • 5 Ton ve üzeri
 • Jcb, Cat, Hidromek, Volvo seceneklerimiz ile iş makinesi kiralamasında her model ve her işe uygun araçları hizmetinize açmaktayız.

Aktekinler Hafriyat olarak bölgemizde çok uzun süredir çalışan sektörün önde gelen firmaları arasındayız. Yaptığımız tüm çalışmalarda profesyonel hizmet ve deneyimli personellerimiz sizlerin projelerinize yüksek memnuniyet güvencesi vermekteyiz.

Gürpınar Kiralık İş Makinası Seçenekleri ile

Gürpınar hafriyat hizmetleri işlerinde jcb, cat, hidromek, volvo, New Holland marka makinelerimiz bulunmaktadır. Bu araçların çalışma gücü ve sistem değerleri 1CX, 2CX, 3CX, 4CX, 5CX arasında değişmektedir. Yapılacak işlem, çalışma alanı gibi değerlendirmelerden sonra sizin için en doğru araç belirlenmektedir.

Kırıcı, kazıcı ve yükleyici iş makinelerimizin yanı sıra her türlü tonaj ve yük taşıyıcı hafriyat kamyonlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Bölgemizdeki diğer şirketler ve kurumlara istinaden Gürpınar kiralık jcb işinde teknoloji ve sistem bakımından en donanımlı araçlara sahibiz. Bu özelliğimiz kiralık iş makinası firması olarak çalışmalarımızda yakalanan başarının bir diğer niteliğidir.

Kentsel dönüşüm yasası cercevesinde projelerinizde ihtiyacınız olan iş makinalarınıda temin edebilmekteyiz.

Beylikdüzü Gürpınar Kiralık Kepçe Fiyatları

Beylikdüzü Gürpınar kiralık kepçe fiyat hesaplamasında kullanılan bazı kriterler mevcuttur. İş makinası kiralamaya karar verdiğinizde öncelikle işçilik ile ilgili karar vermelisiniz. Operatörlü iş makinası kiralaması yaptıgınız operatör ücreti kiralama fiyatına dahil olarak hesaplanmaktadır. Operatörsüz iş makinası kiraladığınızda kendi operatörleriniz ile çalışma yapabilir ya da farklı bir operatör çalıştırabilirsiniz.

Bir sonraki aşama olarak Projenizin ya da yapacagınız işin büyüklüğünü ve ne kadar zaman gerekecegini hesaplamak !

Kiralama süresini hesaplamak için uzman deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz. Böylelikle kiralama süresi kısalacak ve kısa zamanlı işlerinizde saat ücreti ödemeniz yeterli olacaktır.

Gürpınar kiralık iş makinası işinde operatör dahili ve harici seçeneklerimiz mevcuttur. İşlerinizin en kısa sürede yapılması ve güvenlik açısından taviz vermiyor bölgede alanında konusunda en uzman ve deneyimli kişiler ile çalışıyoruz. Bu sayede memnuniyetinizi kazanmak ve ismimizin bir marka olmasına taşımak için her gün durmaksızın çalışıyoruz.

Gürpınar kiralık jcb , kepçe kiralama , kato ve ekskavatör kiralama fiyatlarımız ve çalışma sistemimiz ile ilgili detaylara iletişim hattımızdan en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sizler için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmet ve en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.Aktekinler Hafriyat olarak Yapacagımız çalışmalarda müşterilerinize öncelikli olarak ücretsiz kesif imkanı sunmaktayız.

Hafriyat hizmetlerimiz için ayrıntılı bilgiyi www.atfhafriyat.com dan da alabilirsiniz.

Diger hizmetlerimiz için bilgi almak için aşağıdaki sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Mini Kepçe , Ekskavatör ve Bobcat Kiralama

Hafriyat Hizmetleri

Devamını Oku
Beylikdüzü hafriyat ve yıkım hizmetleri

Beylikdüzü – Yakuplu Kiralık Kepçe – Jcb

Beylikdüzü – Yakuplu Kiralık Kepçe ve iş makinesi konularında Aktekinler Hafriyat olarak çalışmalar sağlıyoruz. Kiralık iş makinesi alanında jcb, kepçe, ekskavatör, bobcat, hafriyat kamyonu gibi hafriyat araclarımızı sizlere sunmaktayız.

Beylikdüzü Yakuplu kiralık kepçe için, firmamız bölgemizde her türlü hafriyat , inşaat ve diğer kullanım alanları için iş makinesi kiralama desteği sunmaktadır. . Haftanın her günü 24 saat çalışmaktayız. Operatörlü iş makinası kiralama ve operatör harici iş makinası kiralama olarak kısa süreli , uzun süreli , saaatlik , günlük ve aylık kiralama sağlayabilirsiniz.

Aktekinler Hafriyat ismimiz ile Beylikdüzü Yakuplu mevkinde uzun süredir çalışmaktayız. Profesyonel operatörlerimiz bölgede çalışma şartları, koşullar ve imkanlar dahilinde deneyim sahibidir. İşlemleriniz kendi alanında kiralayacağınız iş makinesi ve uzman operatörü tarafından gereken en kısa sürede ve en güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir.

Beylikdüzü Yakuplu Kiralık Kepçe Seçenekleri

Yakuplu iş makinesi kiralama işlerinde yıkım , kazım , yükleme gibi işlemlerinizde kiralık iş makinalarına ihtiyac duyulmaktadır. iş makinalarımız ihtiyaca göre jcb, cat, hidromek, volvo marka olarak bulunmaktadır. Bu araçların çalışma gücü ve sistem değerleri 1 cx, 2 cx , 3 cx , 4 cx , 5 cx arasında değişmektedir. Yapılacak işlem, çalışma alanı gibi değerlendirmelerden sonra sizin için en doğru araç belirlenmektedir.

Kırıcılı Kepçe , kazıcı ve yükleyici iş makinelerimiz arasında aşağıdaki araçlar bulunmaktadır.

 • Kiralık Kepçe
 • Jcb
 • Minikepçe
 • Bobcat
 • Kazıcı Yükleyici

Kırıcı, kazıcı ve yükleyici iş makinelerimizin yanı sıra her türlü tonaj ve yük taşıyıcı hafriyat kamyonlarımız mevcuttur.

Bölgemizdeki diğer şirketler ve kurumlara istinaden Beylikdüzü Yakuplu kiralık kepçe firmamız dahilinde işinde teknoloji ve sistem bakımından en donanımlı araçlara sahibiz. Bu özelliğimiz çalışmalarımızda yakalanan başarının bir diğer niteliğidir.

İnşaat ve Hafriyat sektöründe ihtiyac duyulan Toprak kazma , gerekli zemin kazıları yapma Malzemeleri bir yerden bir yere taşıma , Kamyon yükleme , forklift gibi bir çok hizmeti firmamız Başta Beylikdüzü Yakuplu bölgesi olmak üzere İstanbul genelinde en itinalı şekilde gerçekleştirmektedir.

Kepçe ve İş Makinalarının Kullanım Alanları

Beylikdüzü Yakuplu kiralık iş makinesi çalışmalarımız bölgede her alanda devam etmektedir. Esas çalışma alanlarımız arasında;

 • Kanal Kazma , yükleme
 • Beton Kırma , Kazma , yükleme
 • Altyapı Çalışmaları
 • İnşaat atıklarının depolama ve kaldırılma işlemleri
 • Park ve Bahçe Yapımı
 • Peyzaj Düzenleme ve Yapımı

Kiralık Kepçe Fiyatları nı firmamız bölgeye ve seçilen iş makinalarına yönelik olarak bölgemizde en uygun fiyat garantisi ile vermekteyiz. Hafriyat ve İnşaat şirketleri maliyet olarak daha düşük olan iş makinası kiralama hizmeti almaktadır. Fiyat belirleme faktörlerimiz arasında işin niteliği , yapılan işin süresi , tercih edilen iş makinası bulunmaktadır. Kiralık Kepçe ve iş makinalarımız ile ilgili fiyat bilgisi için bize Beylikdüzü Yakuplu Kiralık Kepçe iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Bölgede yaptığımız çalışmaların yanı sıra farklı konumlarda olan ihtiyaçlarınızı da karşılamakta ve sizlerin daima hizmetinde bulunmaktayız. Beylikdüzü Yakuplu Hafriyat Firmaları ve Hafriyat şirketleri arasında öncü hizmet almak için bizi aramanız yeterli ..

Verdiğimiz diğer hizmetler için aşağıdaki bölümlerden bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku
Kavaklı Kiralık Kepçe

Kavaklı Kiralık Kepçe – Jcb – Kato – Ekskavatör

Kavaklı Kiralık Kepçe konusunda Aktekinler Hafriyat ismimiz ile çalışmalar yapmaktayız. Kavaklı iş makinası kiralama alanında kiralık Jcb, Bobcat, Kepçe, Ekskavatör, Minikepçe, Kamyon hizmeti vermekteyiz.

Kavaklı kiralık kepçe hizmetimizde operatör dahili ve harici kiralama seçeneğimiz mevcuttur. Kepçe kiralama amacına göre 1CX, 2CX, 3CX, 4CX, 5CX gücünde iş makinalarımız bulunmaktadır. Talebinize göre bünyemizde bulunan Hidromek, Jcb, Cat gibi markaları tercih edebilirsiniz

Bölgemizde hafriyat ile alakalı her alanda iş makinalarımızı kiralayabilirsiniz. Tüm işlerinizi istediğiniz ve talebiniz doğrultusunda yapacak profesyonel operatör görevlilerimiz bulunmaktadır.

Aktekinler hafriyat iş makinası kiralama ile ilgili her alanda destek vermekteyiz. Bölgede uzun süredir yaptığımız çalışmalar sonucunda koşullar ve şartlar üzerinde deneyim sahibiyiz. Bu sayede yaptığımız çalışmaları süre ve güvenlik bakımından daha iyi imkanlar ile sürdürmekteyiz.

Kavaklı Kiralık Kepçe Faaliyetleri

Aktekinler Hafriyat kiralık kepçe hizmetleri hafriyat konusunda her alanda verilmektedir. Bölgede gelişen kentsel dönüşüm ve inşaat sektörüne entegre olarak bölgede kendimizi daha da geliştirmekteyiz. Kavaklı bölgesinde hafriyat, inşaat, yıkım, bina yıkımı, kar küreme, kanal oluşturma, kanal kazma, toprak ve bahçe düzenlemesi işlerinin tamamını yapıyoruz.

Kavaklı iş makinası kiralama konusunda haftanın her günü ve 24 saat esasına dayalı olarak çalışmaktayız. Talebinize göre her türlü çalışma imkanımızdan yararlanabilirsiniz.

Kavaklı Kepçe Seçenekleri

Kavaklı iş makinesi kiralama işlerinde jcb, cat, hidromek, volvo marka makinelerimiz bulunmaktadır. Bu araçların çalışma gücü ve sistem değerleri 1CX, 2CX, 3CX, 4CX, 5CX arasında değişmektedir. Yapılacak işlem, çalışma alanı gibi değerlendirmelerden sonra sizin için en doğru araç belirlenmektedir. Kırıcı, kazıcı ve yükleyici iş makinelerimiz arasında aşağıdaki araçlar bulunmaktadır.

 • Jcb
 • Minikepçe
 • Bobcat
 • Ekskavatör

Kırıcı, kazıcı ve yükleyici iş makinelerimizin yanı sıra her türlü tonaj ve yük taşıyıcı hafriyat kamyonlarımız mevcuttur.

Bölgemizdeki diğer şirketler ve kurumlara istinaden kavaklı kiralık jcb işinde teknoloji ve sistem bakımından en donanımlı araçlara sahibiz. Bu özelliğimiz çalışmalarımızda yakalanan başarının bir diğer niteliğidir.Kavaklı İş Makinası Kiralama Fiyatları

Kiralık iş makinası kiralama fiyatlarımız yapılacak çalışma, kullanılan aracın kiralama süresi, operatör destek seçeneği, kullanılacak aracın özellikleri ile değişmektedir. Aktekinler Hafriyat olarak hafriyat ve iş makinası kiralama ücretleri ile ilgili olarak en uygun tarifeleri kullanmaktayız.

Kavaklı kiralık jcb fiyatları arasında en uygun teklifler ve çalışma sistemleri sadece Aktekinler Hafriyat’ ta.

Komple işleriniz ve kısa süreli çalışmalarınızın tamamı yapılmaktadır. İşlerimizi ve çalışmalarımızı daha kaliteli hale getirmek için gereken her türlü görevi üstleniyoruz.

Devamını Oku
Beylikdüzü kiralık kepçe

Beylikdüzü Kiralık Kepçe Hizmetleri

Beylikdüzü kiralık kepçe hizmetlerinde Aktekinler Hafriyat sizin de tek seçeneğiniz olsun. Yeni nesil teknolojik araçlarımız ve profesyonel operatör kadromuz ile sizlere hizmet temin etmekteyiz. Beylikdüzü kiralık iş makinaları çalışamalarımızda jcb, ekskavatör, kamyon, dozer, bobcat gibi araçlarımız da bulunmaktadır.

Beylikdüzü kiralık kepçe taleplerinize en kısa sürede yanıt veren Aktekinler Hafriyat ismimizle geçmişten günümüze hafriyat çalışmalarımız devam ediyor. Beylikdüzü iş makinası kiralama alanında hafriyat, yıkım, maloz, kırıcı, kar küreme gibi birçok konuda yardım alabilirsiniz.

Kiralık iş makinelerimiz ve kamyonlarımız uzman personellerimiz ile işlemlerinizi en kısa sürede ve hatasız şekilde gerçekleştirebilmek için çabalamaktayız. Üstelik tüm bu hizmetlerimizi en uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştiriyoruz.

Aktekinler Hafriyat olarak beylikdüzü kiralık kepçe firmalarında öncü olarak iş makinası kiralama ve kullanımı ile ilgili tüm hizmetlerimizde başarı sağlamış durumdayız. Sizlerin de çalışma alanlarında uzmanlığımızı değerlendirmenizi talep ediyoruz. Alanında uzman ve profesyonellik yönünden kendini geliştirmiş operatörlerimiz bulunmaktadır.

Kiralık kepçe Beylikdüzü konumunda siz de bir telefon yardımı ile hizmet talep edebilirsiniz. Aktekinler Hafriyat iş makinası kiralama alanında her türlü desteği sağlamaktadır.

Beylikdüzü Kiralık Kepçe Seçeneklerimiz

Beylikdüzü kepçe kiralama, kiralık iş makinası, kepçe, jcb, bobcat alanlarında bir çok seçeneğimiz mevcut bulunmaktadır. Kısa ve uzun süreli kiralama konularında en uygun fiyat teklifleri sunmaktayız.

Kiralık jcb türlerimiz 1CX, 2CX, 3CX, 4CX, 5CX gibi sınıflarda ve farklı marka modeller arasında değişmektedir. Her türlü faaliyet alanında çalışacak çeşitli iş makinelerini haftanın her günü kiralayabilirsiniz.

Firmamızın envanterinde bir çok model ve markada iş makinesi ve JCB , Hidromek, Volvo , Hyundai türünde araç bulunmaktadır. Operatör dahili ve harici seçeneklerin yanı sıra haftalık, aylık kiralama gibi imkanlar sizleri bekliyor. Aktekinler Hafriyat olarak Beylikdüzü bölgesinde verdiğimiz diğer hizmetler:

Aktekinler Hafriyat olarak Beylikdüzü bölgesinde verdiğimiz diğer hizmet alanları;

 • Beylikduzu is makinasi kiralama
 • Kiralık hafriyat kamyonları, nakliye hizmetleri
 • Hafriyat işleri
 • Temel kazısı
 • Kanal kazısı
 • Alt yapı – Yol çalışmaları
 • Kırım – yıkım işlemleri
 • Moloz Kaldırma – Tasıma
 • Kar küreme
 • Dolgu ve Ocak Malzemesi Teminidir.
Devamını Oku
Hemen Ara