Beylikdüzü Gürpınar Kiralık Kepçe Firmaları ve Fiyatları dogrultusunda isteklerinize yönelik kepçe, mini kepçe, bobcat, hafriyat kamyonları ve çeşitli iş makinalarımız ile Aktekinler Hafriyat olarak sizlere çözüm sunuyoruz.

Gürpınar iş makinesi ve kepçe kiralama konusunda hafriyat, yıkım, döküm, kazım, malzeme taşıma, yükleme, palet indirme, bindirme, kar küreme, yük taşıma, gibi işlemleri yapıyoruz. Aynı zamanda ihtiyacınız olan Bahçe toprağı, kum, çakıl, stabilize, inşaat malzemesi ,ocak malzemesi ve benzeri ürünlerin teminini saglamaktayız.

Gürpınar kiralık kepçe ve hafriyat firması olarak; Kırıcı, kazıcı ve yükleyici iş makinelerimiz arasında aşağıdaki araçlar bulunmaktadır.

 • Kepçe
 • Ekskavatör
 • Damperli Kamyon
 • Dozer
 • Forklift
 • Mini Kepçe ve Ekskavatörler ve Katolar
 • İş makinaları
 • Manitou
 • Lowbet
 • Bobcat iş makinalarını hizmetinize sunmaktayız.

Bu iş makinaları arasından işinizin niteligine , süresine ve büyüklüğüne uygun olarak ;

 • Operatörlü – Operatörsüz
 • Saatlik, Günlük, Haftalık, Aylık
 • 1cx, 2cx, 3cx, 4cx, 5cx
 • 5 Ton ve üzeri
 • Jcb, Cat, Hidromek, Volvo seceneklerimiz ile iş makinesi kiralamasında her model ve her işe uygun araçları hizmetinize açmaktayız.

Aktekinler Hafriyat olarak bölgemizde çok uzun süredir çalışan sektörün önde gelen firmaları arasındayız. Yaptığımız tüm çalışmalarda profesyonel hizmet ve deneyimli personellerimiz sizlerin projelerinize yüksek memnuniyet güvencesi vermekteyiz.

Gürpınar Kiralık İş Makinası Seçenekleri ile

Gürpınar hafriyat hizmetleri işlerinde jcb, cat, hidromek, volvo, New Holland marka makinelerimiz bulunmaktadır. Bu araçların çalışma gücü ve sistem değerleri 1CX, 2CX, 3CX, 4CX, 5CX arasında değişmektedir. Yapılacak işlem, çalışma alanı gibi değerlendirmelerden sonra sizin için en doğru araç belirlenmektedir.

Kırıcı, kazıcı ve yükleyici iş makinelerimizin yanı sıra her türlü tonaj ve yük taşıyıcı hafriyat kamyonlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Bölgemizdeki diğer şirketler ve kurumlara istinaden Gürpınar kiralık jcb işinde teknoloji ve sistem bakımından en donanımlı araçlara sahibiz. Bu özelliğimiz kiralık iş makinası firması olarak çalışmalarımızda yakalanan başarının bir diğer niteliğidir.

Kentsel dönüşüm yasası cercevesinde projelerinizde ihtiyacınız olan iş makinalarınıda temin edebilmekteyiz.

Beylikdüzü Gürpınar Kiralık Kepçe Fiyatları

Beylikdüzü Gürpınar kiralık kepçe fiyat hesaplamasında kullanılan bazı kriterler mevcuttur. İş makinası kiralamaya karar verdiğinizde öncelikle işçilik ile ilgili karar vermelisiniz. Operatörlü iş makinası kiralaması yaptıgınız operatör ücreti kiralama fiyatına dahil olarak hesaplanmaktadır. Operatörsüz iş makinası kiraladığınızda kendi operatörleriniz ile çalışma yapabilir ya da farklı bir operatör çalıştırabilirsiniz.

Bir sonraki aşama olarak Projenizin ya da yapacagınız işin büyüklüğünü ve ne kadar zaman gerekecegini hesaplamak !

Kiralama süresini hesaplamak için uzman deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz. Böylelikle kiralama süresi kısalacak ve kısa zamanlı işlerinizde saat ücreti ödemeniz yeterli olacaktır.

Gürpınar kiralık iş makinası işinde operatör dahili ve harici seçeneklerimiz mevcuttur. İşlerinizin en kısa sürede yapılması ve güvenlik açısından taviz vermiyor bölgede alanında konusunda en uzman ve deneyimli kişiler ile çalışıyoruz. Bu sayede memnuniyetinizi kazanmak ve ismimizin bir marka olmasına taşımak için her gün durmaksızın çalışıyoruz.

Gürpınar kiralık jcb , kepçe kiralama , kato ve ekskavatör kiralama fiyatlarımız ve çalışma sistemimiz ile ilgili detaylara iletişim hattımızdan en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sizler için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmet ve en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.Aktekinler Hafriyat olarak Yapacagımız çalışmalarda müşterilerinize öncelikli olarak ücretsiz kesif imkanı sunmaktayız.

Hafriyat hizmetlerimiz için ayrıntılı bilgiyi www.atfhafriyat.com dan da alabilirsiniz.

Diger hizmetlerimiz için bilgi almak için aşağıdaki sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Mini Kepçe , Ekskavatör ve Bobcat Kiralama

Hafriyat Hizmetleri