Beylikdüzü – Yakuplu Kiralık Kepçe ve iş makinesi konularında Aktekinler Hafriyat olarak çalışmalar sağlıyoruz. Kiralık iş makinesi alanında jcb, kepçe, ekskavatör, bobcat, hafriyat kamyonu gibi hafriyat araclarımızı sizlere sunmaktayız.

Beylikdüzü Yakuplu kiralık kepçe için, firmamız bölgemizde her türlü hafriyat , inşaat ve diğer kullanım alanları için iş makinesi kiralama desteği sunmaktadır. . Haftanın her günü 24 saat çalışmaktayız. Operatörlü iş makinası kiralama ve operatör harici iş makinası kiralama olarak kısa süreli , uzun süreli , saaatlik , günlük ve aylık kiralama sağlayabilirsiniz.

Aktekinler Hafriyat ismimiz ile Beylikdüzü Yakuplu mevkinde uzun süredir çalışmaktayız. Profesyonel operatörlerimiz bölgede çalışma şartları, koşullar ve imkanlar dahilinde deneyim sahibidir. İşlemleriniz kendi alanında kiralayacağınız iş makinesi ve uzman operatörü tarafından gereken en kısa sürede ve en güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir.

Beylikdüzü Yakuplu Kiralık Kepçe Seçenekleri

Yakuplu iş makinesi kiralama işlerinde yıkım , kazım , yükleme gibi işlemlerinizde kiralık iş makinalarına ihtiyac duyulmaktadır. iş makinalarımız ihtiyaca göre jcb, cat, hidromek, volvo marka olarak bulunmaktadır. Bu araçların çalışma gücü ve sistem değerleri 1 cx, 2 cx , 3 cx , 4 cx , 5 cx arasında değişmektedir. Yapılacak işlem, çalışma alanı gibi değerlendirmelerden sonra sizin için en doğru araç belirlenmektedir.

Kırıcılı Kepçe , kazıcı ve yükleyici iş makinelerimiz arasında aşağıdaki araçlar bulunmaktadır.

 • Kiralık Kepçe
 • Jcb
 • Minikepçe
 • Bobcat
 • Kazıcı Yükleyici

Kırıcı, kazıcı ve yükleyici iş makinelerimizin yanı sıra her türlü tonaj ve yük taşıyıcı hafriyat kamyonlarımız mevcuttur.

Bölgemizdeki diğer şirketler ve kurumlara istinaden Beylikdüzü Yakuplu kiralık kepçe firmamız dahilinde işinde teknoloji ve sistem bakımından en donanımlı araçlara sahibiz. Bu özelliğimiz çalışmalarımızda yakalanan başarının bir diğer niteliğidir.

İnşaat ve Hafriyat sektöründe ihtiyac duyulan Toprak kazma , gerekli zemin kazıları yapma Malzemeleri bir yerden bir yere taşıma , Kamyon yükleme , forklift gibi bir çok hizmeti firmamız Başta Beylikdüzü Yakuplu bölgesi olmak üzere İstanbul genelinde en itinalı şekilde gerçekleştirmektedir.

Kepçe ve İş Makinalarının Kullanım Alanları

Beylikdüzü Yakuplu kiralık iş makinesi çalışmalarımız bölgede her alanda devam etmektedir. Esas çalışma alanlarımız arasında;

 • Kanal Kazma , yükleme
 • Beton Kırma , Kazma , yükleme
 • Altyapı Çalışmaları
 • İnşaat atıklarının depolama ve kaldırılma işlemleri
 • Park ve Bahçe Yapımı
 • Peyzaj Düzenleme ve Yapımı

Kiralık Kepçe Fiyatları nı firmamız bölgeye ve seçilen iş makinalarına yönelik olarak bölgemizde en uygun fiyat garantisi ile vermekteyiz. Hafriyat ve İnşaat şirketleri maliyet olarak daha düşük olan iş makinası kiralama hizmeti almaktadır. Fiyat belirleme faktörlerimiz arasında işin niteliği , yapılan işin süresi , tercih edilen iş makinası bulunmaktadır. Kiralık Kepçe ve iş makinalarımız ile ilgili fiyat bilgisi için bize Beylikdüzü Yakuplu Kiralık Kepçe iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Bölgede yaptığımız çalışmaların yanı sıra farklı konumlarda olan ihtiyaçlarınızı da karşılamakta ve sizlerin daima hizmetinde bulunmaktayız. Beylikdüzü Yakuplu Hafriyat Firmaları ve Hafriyat şirketleri arasında öncü hizmet almak için bizi aramanız yeterli ..

Verdiğimiz diğer hizmetler için aşağıdaki bölümlerden bilgi alabilirsiniz.