Beylikdüzü kar temizleme hizmeti ile ev ve işyerlerinizde ki biriken karlar için hizmeti vermekteyiz. karları itina ile temizleyip kullanıma yeniden acıyoruz.  Bizlere 7 gün 24 saat  0532 638 10 32 nolu   telefon numarasından ulasarak fiyat ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir siniz.    Aktekinler Hafriyat Olarak 2000 yılından itibaren İstanbul un tüm bölgelerinde Hafriyat ve İş makinası kiralama hizmeti vermekteyiz.  İhtiyacınıza uygun olarak her türlü iş makinası çeşitlerimiz mevcuttur. Bizi arayıp yapacagınız işin ayrıntılarını bildirmeniz sonrasında size uygun iş makinası Operatörlü ve operatörsüz secenekleri ile mazot giderleri karşılanarak tarafınıza tahsis edilecektir.

  Kış aylarında yogun hava kosullarından dolayı evlerinizin ve işyerlerinzin önlerinde biriken karlar ile mücadele etmek bizim işimiz.

 Ev ve Işyerlerinizin önündeki karları iş makinaları yardımı ile kazıyarak gerektiği takdirde damperli kamyonlarımız ile baska bir alana tasıyor, iş yerlerinizi tekrardan kullanıma acıyoruz.

 Kar sebebi ile yolda kalan araclarınızı zincir yardımı ile arac cekici hizmeti saglayarak kullanılabilir hale getiriyoruz. Kıs aylarında araclarımı için tüm önlemleri almıs olsak dahi hava kosullarının önüne gecememekteyiz . Acil durumlarınızda ve araclarınızı kullanmanız gerektiği durumlarda Yagmur sebebi ile çamur yollarda mahsur kalan veya kar sebebı ile mahsur kalan kazaya karışan araclarınız uzman bir ekibimiz tarafından araclarınız zarar görmeden gerekli planlama yapılarak bulundugu yerden kaldırılmakta ve aracların önü açılmaktadır.

Tüm bu hizmetlerimiz için bize 0532 638 10 32 nolu telefondan ulasabilir siniz.

Beylikdüzü Kar Temizleme Hizmetleri konusunda;

İlkelerimiz dogrultusunda 7 gün 24 saat kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisi ile birlikte hareket etmekteyiz. Bu çalışmalar dogrultusunda bir çok avantajımızdan yararlanıp , bizimle olan bir sonraki çalışmalarınızda indirim saglayabileceksiniz.

Ücretsiz keşif imkanı ile sizleri işinizi dogru ve hatasız yapmaya yönlendiriyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Hafriyat sektöründe yapacagınız her iş için işin durumuna yönelik iş makinaları bulunmaktadır. Yanlış bir iş makinası ile çalışma yapmanız halinde işinizin sürecinin uzaması ve telafi edilemeyecek hatalara yol acabilirsiniz..

Tüm bunlar ve daha fazla bilgi için teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

beylikdüzü kar küreme hizmetleri

kar temizliği

oto kurtarıcı