Büyükçekmece kiralık kepçe Büyükçekmece Kiralık Kepçe konularında Aktekinler Hafriyat olarak kepçe, jcb, kato, ekskavatör, hafriyat kamyonu gibi araçları değerlendirmekteyiz. Büyükçekmece iş makinesi kiralama servisimiz ile yıkım, döküm, kazma, yükleme, indirme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra hafriyat malzemesi, ocak malzemesi ve bahçe ve peyzaj malzemeleri teminatı yapmaktayız.

Büyükçekmece kiralık kepçe alanında Cat, Jcb, Hidromek, Volvo, New Hollan gibi teknolojik açıdan üst sınıf araçlar ile çalışmaktayız. dBüyükçekmece kiralık Jcb araçlarımız güçlerine göre 1CX, 2CX, 3CX, 4CX, 5CX gibi değerlerle sınıflandırılmaktadır.

Aktekinler Hafriyat olarak işlerinizin gereken en kısa sürede ve en güvenli şekilde yapılması için profesyonel destek sağlamaktayız. Bölgede deneyim sahibi uzman operatör çalışanlarımız ile her türlü çalışma işlemi ve görevi yerine getirmekteyiz. Bunun yanı sıra talebinize göre operatör harici kiralama seçeneğimiz bulunmaktadır.

Büyükçekmece kiralık iş makinesi hizmetlerinde

Araçlarımızı talebinize göre kısa süreli ve uzun süreli kiralayabilirsiniz. Haftalık, aylık, yıllık kiralamalar için uygun fiyat seçeneklerimiz bulunuyor.

Zaman içerisinde kepçe kiralamaya ek olarak Büyükçekmece’ de komple götürü işlerinizi de yapmaktayız. Her türlü işinize uygun büyük – küçük tüm iş makinelerini temin etme ve envanterimize katma imkanımız vardır.

Geniş alanlarda çalışmak için kullanılan araçlarımıza ek olarak küçük bölgelerde ve bina içlerinde çalışma imkanımızda vardır. Büyükçekmece kiralık mini kepçe seçeneğimiz ile dar alanlarda profesyonelce çalışalım.


Büyükçekmece Kiralık Kepçe Seçenekleri

Büyükçekmece iş makinesi kiralama işlerinde jcb, cat, hidromek, volvo marka makinelerimiz bulunmaktadır. Bu araçların çalışma gücü ve sistem değerleri 1CX, 2CX, 3CX, 4CX, 5CX arasında değişmektedir. Yapılacak işlem, çalışma alanı gibi değerlendirmelerden sonra sizin için en doğru araç belirlenmektedir. Kırıcı, kazıcı ve yükleyici iş makinelerimiz arasında aşağıdaki araçlar bulunmaktadır.

  • Jcb
  • Minikepçe
  • Bobcat
  • Ekskavatör

Kırıcı, kazıcı ve yükleyici iş makinelerimizin yanı sıra her türlü tonaj ve yük taşıyıcı hafriyat kamyonlarımız mevcuttur.

Bölgemizdeki diğer şirketler ve kurumlara istinaden Yakuplu kiralık jcb işinde teknoloji ve sistem bakımından en donanımlı araçlara sahibiz. Bu özelliğimiz çalışmalarımızda yakalanan başarının bir diğer niteliğidir.