Hadımköy Hafriyat ve Yıkım Hizmetleri Aktekinler Hafriyat olarak vermekteyiz

Hadımköy bölgesinde hafriyat yapımı ve yıkım çalışmalarınız için bizi aramanız yeterli. Bize 7 gün 24 saat ulasabilirsiniz.

  Aktekinler Hafriyat olarak , hadımköy bölgesinde uzun yıllardır çalışmaktayız.  Hafriyat çalışmalarımızda çalışma şartları koşullar ve imkanlar dahilinde deneyim sahibiyiz.Taş toprak kaya bulunan yerleri kullanışlı arazi, sera alanı yapma, bina yapımı , yapı çalışması , kırma ve taşıma işleri yapmaktayız.

  2000 yılından bu yana İstanbul un tüm bölgelerinde hafriyat yıkım ve iş makinası kiralama hizmeti vermekteyiz. Hafriyat çalışmalarında değişik  şartlarda çalışan çeşitli, güncel makina parkurumuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Arazi uygunluk yapınıza uygun olan iş makinasını belirleyip yapılacak işlere en uygun iş makinası ile devam ediyoruz.

Eğimli arazilerinizde , arazinizin daha düz olması , egimin azaltılması için öncelikle bir düzeltme ve tesviye işlemi yapıyoruz. Düz arazilerinizde aynı sıkıntı ile karşılaşırsanız isteginize uygun şekilde drenaj çalışmaları yapıyoruz.

Hafriyat işlemlerinize öncelikle uygun alan ve alana uygun iş makinası belirlenir. Derinliğe göre toprak kazılıp nakliyesi yapılır. Toprağın verimini arttırmak için veya dolgu malzesi temin edilir.

Taş duvar işleriniz yapılır. İstenilen ölçüde ve istenilen yükseklikte taş duvar işleriniz ekibimizle birlikte yapılmaktadır.

Araziniz için istenilen işler deneyimli ekibi ve güncel uygun makine parkuru ile anahtar teslim yapılmaktadır.

Hafriyat Yapımında Kullanılan Teknikler

1- Hafriyat Projesi: 
Arazi üzerine mimari projesine uygun olarak ve harita mühendisi tarafından getirilen koordinatlar eşliğinde hafriyat projesi çizilir.

inşaat yapım aşamaları
hadımköy hafriyat firmaları

2- Hafriyat: 
Belirlenen projeye göre hafriyat yapılır. Bunun için zemine uygun olan tonajdaki iş makinaları seçilir.

3- Hafriyatın nakliyesi: 
Hafriyattan çıkan moloz ve kayalar, kamyonlara yüklenip döküm alanlarına aktarılır.

4- Temel altı mıcır ve drenaj işleri: 
Hafriyatı yapılmış zemin üzerindeki kaba toprak sıyrılarak mıcır ile tesviye yapılır. Mıcır içinde drenaj için özel drenaj boruları döşenir. Drenaj borularının yeraltı sularını tahliye edebilmesi için eğimlerine dikkat edilir. Bu işlemi düzgün yapabilmek için mıcır kalınlığının 18 cm den daha az olmaması gerekir.

insaatyapimasamalari4
hadımköy hafriyat

5- Mıcır tesviyesi ve temel altı grobeton: 
Serilen mıcır tesviye edilir. Mıcırın etrafına nivo ile teraziye alınmış kalıplar yerleştirilerek grobeton dökümüne başlanır. Grobeton kalınlığı 10 cm olmalıdır. Grobetonun drenaj borularını tıkamaması için drenaj borularının nasıl örtüldüğüne dikkat edilmelidir.

Hadımköy Hafriyat , Yıkım ve Kırım Hizmetleri