Esenyurt Kiralık Kepçe – Jcb – Kato

Hemen Ara

Esenyurt kiralık kepçe konularında Aktekinler Hafriyat olarak kepçe, jcb, kato, ekskavatör, hafriyat kamyonu gibi araçları değerlendirmekteyiz.

Esenyurt iş makinesi kiralama servisimiz ile yıkım, döküm, kazma, yükleme, indirme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra hafriyat malzemesi, ocak malzemesi ve bahçe ve peyzaj malzemeleri teminatı yapmaktayız.

Esenyurt kiralık kepçe alanında Cat, Jcb, Hidromek, Volvo gibi teknolojik açıdan üst sınıf araçlar ile çalışmaktayız. Esenyurt kiralık Jcb araçlarımız güçlerine göre 1CX, 2CX, 3CX, 4CX, 5CX gibi değerlerle sınıflandırılmaktadır.

Aktekinler Hafriyat olarak işlerinizin gereken en kısa sürede ve en güvenli şekilde yapılması için profesyonel destek sağlamaktayız. Bölgede deneyim sahibi uzman operatör çalışanlarımız ile her türlü çalışma işlemi ve görevi yerine getirmekteyiz. Bunun yanı sıra talebinize göre operatör harici kiralama seçeneğimiz bulunmaktadır.

Esenyurt kiralık iş makinesi araçlarımızı talebinize göre kısa süreli ve uzun süreli kiralayabilirsiniz. Haftalık, aylık, yıllık kiralamalar için uygun fiyat seçeneklerimiz bulunuyor.

 esenyurt kiralık kepçe
esenyurt kiralık jcb
esenyurt mini kepçe
esenyurt kiralık ekskavatör
Hemen Ara