Beylikdüzü Hafriyat Firmaları ve Fiyatları

Beylikdüzü Hafriyat Firmaları ve Fiyatları nı Aktekinler Hafriyat olarak vermekteyiz

Beylikdüzü bölgesinde hafriyat firmaları ve yıkım çalışmalarınız için bizi aramanız yeterli.

Aktekinler Hafriyat olarak , beylikdüzü hafriyat firması hizmetlerimizde taş toprak kaya bulunan yerleri kullanışlı arazi, sera alanı yapma, bina yapımı , yapı çalışması , kırma ve taşıma işleri yapmaktayız. 2000 yılından bu yana İstanbul un tüm bölgelerinde hafriyat araçları kiralama , yıkım ve iş makinası kiralama hizmeti vermekteyiz. En ucuz Hafriyat işlerinde ki çalışmalarda değişik  şartlarda çalışan çeşitli, güncel makina parkurumuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Arazi uygunluk yapınıza uygun olan iş makinasını belirleyip yapılacak işlere en uygun iş makinası ile devam ediyoruz.

Eğimli arazilerinizde , arazinizin daha düz olması , egimin azaltılması için öncelikle bir düzeltme ve tesviye işlemi yapıyoruz. Düz arazilerinizde aynı sıkıntı ile karşılaşırsanız isteginize uygun şekilde drenaj çalışmaları yapıyoruz.

En iyi Hafriyat işlemlerinize öncelikle uygun alan ve alana uygun iş makinası belirlenir. Derinliğe göre toprak kazılıp nakliyesi yapılır. Toprağın verimini arttırmak için veya dolgu malzesi temin edilir.

Taş duvar işleriniz yapılır. İstenilen ölçüde ve istenilen yükseklikte taş duvar işleriniz ekibimizle birlikte yapılmaktadır.

Araziniz için istenilen işler deneyimli ekibi ve güncel uygun makine parkuru ile anahtar teslim yapılmaktadır.

Hafriyat Yapımında Kullanılan Teknikler

1- Hafriyat Projesi: 
Arazi üzerine mimari projesine uygun olarak ve harita mühendisi tarafından getirilen koordinatlar eşliğinde Hafriyıat şirketi beraberinde hafriyat projesi çizilir , gerekli derinlik dikkate alınarak buna uygun olarak m3 hesaplaması yapılır.

2- Hafriyat: 
Belirlenen projeye göre hafriyat alanı planlaması yapılır. Bunun için zemine uygun olan tonajdaki hafriyat makinaları seçilir.

3- Hafriyatın nakliyesi: 
Temel kazısından çıkan toprak moloz ve kayalar, damperli kamyon ve tır benzeri araçlara yüklenip döküm alanlarına aktarılır.

4- Temel altı mıcır ve drenaj işleri: 
Hafriyatı yapılmış zemin üzerindeki kaba toprak sıyrılarak mıcır ile tesviye yapılır. Mıcır içinde drenaj için özel drenaj boruları döşenir. Drenaj borularının yeraltı sularını tahliye edebilmesi için eğimlerine dikkat edilir. Bu işlemi düzgün yapabilmek için mıcır kalınlığının 18 cm den daha az olmaması gerekir.

– Mıcır tesviyesi ve temel altı grobeton: 
Serilen mıcır tesviye edilir. Mıcırın etrafına nivo ile teraziye alınmış kalıplar yerleştirilerek grobeton dökümüne başlanır. Grobeton kalınlığı 10 cm olmalıdır. Grobetonun drenaj borularını tıkamaması için drenaj borularının nasıl örtüldüğüne dikkat edilmelidir.

Hafriyat İşlemleri

Beylikdüzü Hafriyat Firmaları ve Fiyatları için ücretsiz fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

  • Beylikdüzü Hafriyat Hizmetleri
  • Beylikdüzü Hafriyat yapan şirketler

Daha fazla bilgiye www.atfhafriyat.com dan ulaşabilirsiniz.

Add a Comment

Hemen Ara